Webform global purge (1.1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Text
eu: Testua

en: days
eu: egunak

en: Information
eu: Informazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Text format
eu: Testuaren formatua
