Webform global purge (1.1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Text
fi: Teksti

en: days
fi: päivät

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Information
fi: Tietoa

en: About
fi: Tietoja

en: Text format
fi: Tekstimuoto
