Webform global purge (1.1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Text
gl: Texto

en: days
gl: días

en: Webform
gl: Formulario web

en: Information
gl: Información

en: About
gl: Información

en: Text format
gl: Formato do texto
