Webform global purge (1.1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Text
he: טקסט

en: days
he: ימים

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Information
he: מידע

en: About
he: אודות

en: Text format
he: מבנה טקסט
