Webform global purge (1.1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Text
hu: Szöveg

en: days
hu: napok

en: Webform
hu: Űrlap

en: Information
hu: Információ

en: About
hu: Leírás

en: Text format
hu: Szövegformátum
