Webform global purge (1.1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Text
ja: テキスト

en: days
ja: 日

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Information
ja: 情報

en: About
ja: アバウト

en: Text format
ja: テキストフォーマット
