Webform global purge (1.1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Text
lv: Teksts

en: days
lv: dienas

en: Webform
lv: Webforma

en: Information
lv: Informācija

en: About
lv: Par

en: Text format
lv: Teksta formāts
