Webform global purge (1.1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Text
nl: Tekst

en: days
nl: dagen

en: Webform
nl: Formulier

en: Information
nl: Informatie

en: About
nl: Over

en: Text format
nl: Tekstopmaak
