Webform global purge (1.1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Text
oc: Tèxte

en: days
oc: jorns

en: Information
oc: Informacions

en: About
oc: A prepaus

en: Text format
oc: Format de tèxte
