Webform global purge (1.1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Text
pl: Tekst

en: days
pl: dni

en: Webform
pl: Formularz

en: Information
pl: Informacja

en: About
pl: O stronie

en: Text format
pl: Format tekstu
