Webform global purge (1.1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Text
pt: Texto

en: days
pt: dias

en: Webform
pt: Formulário

en: Information
pt: Informação

en: About
pt: Sobre

en: Text format
pt: Formato de texto
