Webform global purge (1.1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Text
te: పాఠ్యం

en: days
te: రోజులు

en: Information
te: సమాచారం

en: About
te: గురించి

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
