Webform global purge (1.1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Text
uk: Текст

en: days
uk: дні(в)

en: Webform
uk: Вебформа

en: Information
uk: Відомості

en: About
uk: Про модуль

en: Text format
uk: Текстовий формат
