Webform GoHighLevel Integration (1.0.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Email
fr: Courriel

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Phone
fr: Téléphone

en: State
fr: État

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: City
fr: Ville

en: Street Address
fr: Rue

en: Postal Code
fr: Code postal

en: Field Mapping
fr: Correspondance des champs
