Webform GoHighLevel Integration (1.0.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Message
oc: Messatge

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: State
oc: Estat

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila

en: Postal Code
oc: Còde Postal
