Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Message
hr: Poruka

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: State
hr: Država

en: Last Name
hr: Prezime

en: Source
hr: Izvor
