Webform GoogleSheets (2.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: View
fa: مشاهده

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Custom
fa: سفارشی

en: here
fa: اینجا

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Number of values
fa: تعداد مقادیر
