Webform GoogleSheets (2.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: View
gl: Ver

en: Date format
gl: Formato de data

en: Custom
gl: Personalizado

en: here
gl: aquí

en: Webform
gl: Formulario web

en: Number of values
gl: Número de valores
