Webform GoogleSheets (2.0.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: View
es: Ver

en: Date Format
es: Formato de Fecha

en: Date format
es: Formato de fecha

en: Custom
es: Personalizado

en: here
es: aquí

en: Number of values
es: Número de valores

en: A user-defined date format. See the <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP manual</a> for available options.
es: Una fecha definida por el usuario. Compruebe el<a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">manual de PHP</a> para conocer las opciones disponibles.
