Webform GoogleSheets (2.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: View
eu: Bista

en: Date format
eu: Data formatua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: here
eu: hemen

en: Number of values
eu: Balioaren zenbakia
