Webform GoogleSheets (2.0.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Custom
lt: Savitas

en: here
lt: čia

en: Webform
lt: Web forma

en: Number of values
lt: Reikšmių kiekis
