Webform GoogleSheets (2.0.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: View
sv: Visa

en: Date format
sv: Datumformat

en: Custom
sv: Anpassad

en: here
sv: här

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Number of values
sv: Antal värden
