Webform GoogleSheets (2.0.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Date Format
ug: چېسلا ئىپادىلىنىشى

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: here
ug: بۇ يەر
