Webform GoogleSheets (2.1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: View
cs: Zobrazit

en: Date format
cs: Formát data

en: Custom
cs: Vlastní

en: here
cs: zde

en: External
cs: Externí

en: Number of values
cs: Počet hodnot
