Webform GoogleSheets (2.1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: View
et: Kuva

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: here
et: siin

en: External
et: Väline

en: Webform
et: Veebivorm

en: Number of values
et: Väärtuste arv
