Webform GoogleSheets (2.1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: View
hu: Megtekintés

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Custom
hu: Egyéni

en: here
hu: ide

en: External
hu: Külső

en: Webform
hu: Űrlap

en: Number of values
hu: Értékek száma

en: Custom Date Format
hu: Egyedi dátum formátum
