Webform GoogleSheets (2.1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: View
ar: عرض

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Custom
ar: مخصّص

en: here
ar: هنا

en: External
ar: خارجي

en: Number of values
ar: عدد القيم
