Webform GoogleSheets (2.1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: View
az: Görünüş

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: External
az: Xarici

en: A user-defined date format. See the <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP manual</a> for available options.
az: İstifadəçi tərəfindən müəyyən edilmiş tarix formatı. Mövcud seçimlər üçün <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP təlimatına</a> baxın.
