Webform GoogleSheets (2.1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: View
ca: Mostra

en: Date format
ca: Format de la data

en: Custom
ca: Personalitzat

en: here
ca: aquí

en: External
ca: Extern

en: Webform
ca: Formulari web

en: Number of values
ca: Nombre de valors
