Webform GoogleSheets (2.1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: View
da: Vis

en: Date Format
da: Datoformat

en: Date format
da: Datoformat

en: Custom
da: Tilpasset

en: here
da: her

en: External
da: Eksterne

en: Webform
da: Webformular

en: Number of values
da: Antal af værdier
