Webform GoogleSheets (2.1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: View
el: Προβολή

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: here
el: εδώ

en: External
el: Εξωτερικό

en: Number of values
el: Αριθμός τιμών
