Webform GoogleSheets (2.1.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: View
fi: Näytä

en: Date Format
fi: Aikaformaatti

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Custom
fi: Oma

en: here
fi: täällä

en: External
fi: Ulkoinen

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Number of values
fi: Arvojen määrä

en: Custom Date Format
fi: Oma aikaformaatti
