Webform GoogleSheets (2.1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: View
he: צפיה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Custom
he: מותאם

en: External
he: חיצוני

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Number of values
he: מספר ערכים
