Webform GoogleSheets (2.1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: View
id: Lihat

en: Date format
id: Format tanggal

en: Custom
id: Tersuai

en: here
id: di sini

en: External
id: Eksternal

en: Number of values
id: Jumlah nilai
