Webform GoogleSheets (2.1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: View
lv: Skatīt

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: here
lv: šeit

en: External
lv: Ārējais

en: Webform
lv: Webforma

en: Number of values
lv: Vērtību skaits
