Webform GoogleSheets (2.1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: View
ru: Просмотр

en: Date Format
ru: Формат даты

en: Date format
ru: Формат даты

en: Custom
ru: Собственная

en: here
ru: здесь

en: External
ru: Внешний

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Number of values
ru: Количество значений

en: Custom Date Format
ru: Пользовательский формат даты

en: A user-defined date format. See the <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP manual</a> for available options.
ru: Пользовательский формат даты. См. Доступные параметры в <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">руководстве по PHP</a>.
