Webform GoogleSheets (2.1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: View
sk: Zobraziť

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Custom
sk: Vlastná

en: here
sk: tu

en: Webform
sk: Webformulár

en: Number of values
sk: Počet hodnôt
