Webform GoogleSheets (2.1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: View
ta: பார்

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: External
ta: வெளிப்புற

en: Number of values
ta: மதிப்பு எண்ணிக்கைகள்
