Webform GoogleSheets (2.1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: View
vi: Xem

en: Date Format
vi: Định dạng ngày

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: here
vi: ở đây

en: External
vi: Bên ngoài

en: Number of values
vi: Số giá trị
