Webform GoogleSheets (2.1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: View
it: Visualizza

en: Date format
it: Formato data

en: Custom
it: Personalizzato

en: here
it: qui

en: External
it: Esterna

en: Number of values
it: Numero di valori
