Webform GoogleSheets (2.1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: View
ja: ビュー

en: Date Format
ja: 日付フォーマット

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Custom
ja: カスタム

en: here
ja: こちら

en: External
ja: 外部

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Number of values
ja: 値の数
