Webform GoogleSheets (2.1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: View
oc: Veire

en: Date format
oc: Format de data

en: Custom
oc: Personalizat

en: here
oc: aicí

en: External
oc: Extèrne

en: Number of values
oc: Nombre de valors
