Webform Group (1.0.0) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Email notification
uk: Електронне сповіщення

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Owner
uk: Власник

en: Other
uk: Інше

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Email confirmation
uk: Підтвердження поштою

en: Webform
uk: Вебформа

en: Group roles
uk: Ролі групи

en: Group owner
uk: Власник групи

en: Group role
uk: Групова роль

en: Webform Demo
uk: Демонстрація вебформи

en: Webform Group @letter:@number
uk: Група Вебформ @letter:@number

en: Webform Group @letter:@number - Contact
uk: Група Вебформ @letter:@number - контакт

en: Webform Demo: Group
uk: Демонстрація вебформи: Група

en: Webform group
uk: Група вебформ

en: Tokens related to webform group integration access. <em>This token is only available to a Webform email handler's 'To', 'CC', and 'BCC' email recipents.</em>
uk: Замінники, пов’язані з доступом до інтеграції групи вебформ. <em>Цей замінник доступний лише для одержувачів електронної пошти «Кому», «Копія» та «Прихована копія» обробника електронної пошти Вебформи.</em>

en: @group_type: @group_role (Email addresses) for current group
uk: @group_type: @group_role (Адреси електронної пошти) для поточної групи

en: The email addresses of <strong>users</strong> assigned to the %group_type:%group_role group role for the current webform node.
uk: Адреси електронної пошти <strong>користувачів</strong>, яким призначено групову роль %group_type:%group_role для поточного матеріалу вебформи.

en: Group role: @group_role (Email addresses) for current group
uk: Роль у групі: @group_role (Адреси електронної пошти) для поточної групи

en: The email addresses of <strong>users</strong> assigned to the %group_role group role (all groups) for the current webform node.
uk: Адреси електронної пошти <strong>користувачів</strong>, яким призначено групову роль %group_role (усі групи) для поточного матеріалу вебформи.

en: The user that owns  the group for current webform node.
uk: Користувач, якому належить група для поточного матеріалу вебформи.

en: Please note: You can select which <strong>group roles</strong> are available to receive webform emails by going to the Webform module's <a href=":href">admin settings</a> form.
uk: Будь ласка, зверніть увагу: ви можете вибрати, які <strong>ролі групи</strong> доступні для отримання електронних листів вебформ, перейшовши до форми <a href=":href">налаштувань адміністратора</a> модуля Вебформа.

en: Administer submissions (Groups only)
uk: Адміністрування надсилань (тільки для груп)

en: Group (node) roles
uk: Ролі групи (матерілау).

en: Anonymous and authenticated users are able to access this webform, which will result in group roles being ignored.
uk: Анонімні та автентифіковані користувачі можуть отримати доступ до цієї вебформи, що призведе до ігнорування групових ролей.

en: Anonymous or authenticated users are able to access this element, which will result in group roles being ignored.
uk: Анонімні або автентифіковані користувачі можуть отримати доступ до цього елемента, що призведе до ігнорування групових ролей.

en: Recipient group roles
uk: Ролі групи одержувачів

en: Select group roles that can be assigned to receive a webform's email. <em>Please note: Selected group roles will be available to all webforms.</em>
uk: Виберіть ролі групи, які можна призначити для отримання електронної пошти вебформи. <em>Зверніть увагу: вибрані ролі групи будуть доступні для всіх вебформ.</em>

en: Allow group owner to receive emails
uk: Дозволити власнику групи отримувати електронні листи

en: Webform group settings
uk: Налаштування групи вебформ

en: Group role types
uk: Типи групових ролей

en: Webform (Demo) Group Contact
uk: Вебформа (демо) Груповий контакт

en: Webform Demo  Group Contact webform.
uk: Демонстрація вебформи: Група: Контактна вебформа.

en: Demonstrates how to integrate the Webform module with the Group module.
uk: Демонструє, як інтегрувати модуль Вебформа з модулем Група.

en: name:
      '#title': 'Your Name'
      '#type': textfield
      '#required': true
    email:
      '#title': 'Your Email'
      '#type': email
      '#required': true
    subject:
      '#title': Subject
      '#type': textfield
      '#required': true
    message:
      '#title': Message
      '#type': textarea
      '#required': true
    document:
      '#type': webform_document_file
      '#title': Document
    administrator_notes:
      '#type': textarea
      '#title': 'Administrator Notes'
      '#access_create_roles': {  }
      '#access_update_roles': {  }
      '#access_view_roles': {  }
      '#access_update_group_roles':
        - webform_group_a-administrator
        - webform_group_b-administrator
      '#access_view_group_roles':
        - webform_group_a-administrator
        - webform_group_a-manager
        - webform_group_a-reviewer
        - webform_group_b-administrator
        - webform_group_b-manager
        - webform_group_b-reviewer
    manager_notes:
      '#type': textarea
      '#title': 'Manager Notes'
      '#access_create_roles': {  }
      '#access_update_roles': {  }
      '#access_view_roles': {  }
      '#access_update_group_roles':
        - webform_group_a-manager
        - webform_group_b-manager
      '#access_view_group_roles':
        - webform_group_a-administrator
        - webform_group_a-manager
        - webform_group_a-reviewer
        - webform_group_b-administrator
        - webform_group_b-manager
        - webform_group_b-reviewer
    reviewer_notes:
      '#type': textarea
      '#title': 'Reviewer Notes'
      '#access_create_roles': {  }
      '#access_update_roles': {  }
      '#access_view_roles': {  }
      '#access_update_group_roles':
        - webform_group_a-reviewer
        - webform_group_b-reviewer
      '#access_view_group_roles':
        - webform_group_a-administrator
        - webform_group_a-manager
        - webform_group_a-reviewer
        - webform_group_b-administrator
        - webform_group_b-manager
        - webform_group_b-reviewer
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Submit button(s)'
      '#submit__label': 'Send message'
uk: name:
      '#title': 'Ваше ім''я'
      '#type': textfield
      '#required': true
    email:
      '#title': 'Ваша електронна адреса'
      '#type': email
      '#required': true
    subject:
      '#title': Тема
      '#type': textfield
      '#required': true
    message:
      '#title': Повідомлення
      '#type': textarea
      '#required': true
    document:
      '#type': webform_document_file
      '#title': Документ
    administrator_notes:
      '#type': textarea
      '#title': 'Примітки адміністратора'
      '#access_create_roles': {  }
      '#access_update_roles': {  }
      '#access_view_roles': {  }
      '#access_update_group_roles':
        - webform_group_a-administrator
        - webform_group_b-administrator
      '#access_view_group_roles':
        - webform_group_a-administrator
        - webform_group_a-manager
        - webform_group_a-reviewer
        - webform_group_b-administrator
        - webform_group_b-manager
        - webform_group_b-reviewer
    manager_notes:
      '#type': textarea
      '#title': 'Примітки менеджера'
      '#access_create_roles': {  }
      '#access_update_roles': {  }
      '#access_view_roles': {  }
      '#access_update_group_roles':
        - webform_group_a-manager
        - webform_group_b-manager
      '#access_view_group_roles':
        - webform_group_a-administrator
        - webform_group_a-manager
        - webform_group_a-reviewer
        - webform_group_b-administrator
        - webform_group_b-manager
        - webform_group_b-reviewer
    reviewer_notes:
      '#type': textarea
      '#title': 'Примітки оглядача'
      '#access_create_roles': {  }
      '#access_update_roles': {  }
      '#access_view_roles': {  }
      '#access_update_group_roles':
        - webform_group_a-reviewer
        - webform_group_b-reviewer
      '#access_view_group_roles':
        - webform_group_a-administrator
        - webform_group_a-manager
        - webform_group_a-reviewer
        - webform_group_b-administrator
        - webform_group_b-manager
        - webform_group_b-reviewer
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Кнопка(и) надіслати'
      '#submit__label': 'Відправити повідомлення'

en: Provides Webform and Group integration.
uk: Забезпечує інтеграцію вебформ і груп.

en: Webform Group
uk: Вебформа: Група
