Webform Group (3.0.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Email notification
eu: E-posta jakinarazpena

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Owner
eu: Jabea

en: Other
eu: Bestea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Administrator
eu: Kudeatzailea
