Webform Group (3.0.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Roles
hr: Uloge

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Other
hr: Ostalo

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.
