Webform Group (3.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។
