Webform Group (3.0.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Manager
nn: Grunnleggjar

en: Roles
nn: Roller

en: Other
nn: Andre

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.
