Webform Group (3.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Other
ug: باشقا

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.
