Webform Group (3.0.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Roles
bg: Роли

en: Other
bg: Други

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.
