Webform Group (3.0.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Email settings
el: Ρυθμίσεις email

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Other
el: Άλλο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: Administrator
el: Διαχειριστής
